Avşa Adası Sağlık Ocağı – Aile Sağlık Merkezi

Avşa Adası’nda 2 adet hemşire ve 1 adet doktor ile hizmet veren 1 adet sağlık ocağı yer almaktadır. Bu sağlık ocağında basit tedaviler gerçekleştirilmektedir. Pansuman, röntgen, güneş yanığı ve buna benzer sağlık sorunlarınız varsa Avşa sağlık ocağında tedavinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İçindekiler

Avşa Adası Sağlık Ocağı Nerede?

Avşa Adası sağlık ocağı, Avşa Mahallesi No:52, Okullar Cd., 10940 Marmara/Balıkesir adresinde bulunmaktadır. Bu adres Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Avşa Adası belediyesini geçtikten sonra 5 dakika yürüyerek sağ tarafınızda kalacak olan Avşa Adası aile sağlık merkezini kolayca görebilirsiniz.

Avşa Adası Sağlık Ocağı Telefon Numarası Kaç?

Avşa Adası Sağlık Ocağı’nın telefon numarası (0266) 896 12 62 olmaktadır. Bu telefon numarası üzerinden Avşa Adası Aile Sağlık Merkezi ile iletşime geçebilirsiniz.

Avşa Adası Sağlık Ocağı’na telefon ile iletişime geçebilir, herhangi bir sorununuz varsa danışabilirsiniz. Fakat ambulans ihtiyacınız varsa ambulans ihtiyacınızı 112 numaralı Acil Çağrı Merkezi üzerinden belirtmelisiniz.

Avşa Adası’nda ambulans çağırmanız halinde ambulans ortalama 15-20 dakika içerisinde gelmektedir ve gerekli ilkyardımı yaptıktan sonra Avşa Sağlık Ocağı’na hastayı götürmektedir.

Avşa Adası Sağlık Ocağı’nda Hangi Tedaviler Yapılıyor?

Avşa Adası Sağlık Ocağı’nda, pansuman, güneş yanığı, mide bulantısı, alçı, röntgen gibi basit tedaviler yapılmaktadır. Poliklinik düzeyinde tedavi yapılmamaktadır.

Avşa Adası’nda yapılması gereken önemli bir tedaviniz varsa sağlık ocağı hastayı öncelikle Erdek Devlet Hastanesine sevketmektedir. Hastanın durumuna göre ise tekrar büyükşehre sevk yapılabilmektedir.

Avşa Adası’nda yapılan tedaviler genel olarak yeterli olmaktadır. Basit tedavileri gerçekleştirdiği için tatilcilerin ihtiyaç duyacağı tedavileri kısa sürede yaparak hastaları iyileştirmektedir.

Avşa Adası Sağlık Ocağı 7/24 Açık Mı?

Hayır, Avşa Adası Sağlık Ocağı sadece mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Acil durumlar için Sağlık Ocağı’nın acil kısmından yararlanmalısınız.

Avşa Adası Sağlık Ocağı'nda her tedavi yapılıyor mu?

Hayır, Avşa Adası’nda belirli basit tedavi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Tedavi durumunuz ciddiyse devlet hastanesine sevk yapılmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu