Avşa Adası Bahçeli & Doğa Manzaralı Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar, doğal ortamda tatil yapıp, kuş cıvıltılarının sesi eşliğinde güne başlamak isteyen tatilcilerin en çok tercih ettiği tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyon fiyatları, bahçeli pansiyon için kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve bu tesisin sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar;

  • Titiz Apart Pansiyon
  • Olimpos Motel
  • Aydın Motel
  • Han Apart
  • İnci Motel
  • Meltem Motel
  • Avşar Apart

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak, bahçe keyfinin tadını çıkartarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

En popüler bahçeli pansiyon:Titiz Pansiyon
En ucuz bahçeli pansiyon:Titiz Pansiyon
Bahçeli pansiyonlar için ortalama fiyat:250 TL
En ucuz ve en pahalı günler:Pazartesi – Cuma

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar hakkında genel bilgiler yukarıda ki gibi olmaktadır. Bahçeli pansiyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bu yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki En Popüler Bahçeli Pansiyonlar

Avşa Adası’nda bahçeli pansiyonlar, sakin bir yerde ve çiçekler içerisinde tatil yapmak isteyen kişilerin en çok tercih etmiş olduğu pansiyonlar olmaktadır.

Avşa Adası’nda bahçeli pansiyonların fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Uygun fiyata çiçekler arasında doğal bir ortamda tatil yapmak için bahçeli pansiyonları tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası’nın en çok tercih edilen bahçeli pansiyonları;

1. Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon, Avşa Adası’nda bahçeli pansiyonlar arasında en çok tercih edilen tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Titiz Pansiyon, sadece konaklama hizmeti veren bir tesistir. Tesisin yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır.

Titiz Pansiyon, Avşa Adası merkezinde bulunduğu için, dilediğiniz yere ulaşım da oldukça kolay olmaktadır. Tesisten çıktıktan sonra sadece bir kaç dakika yürüyerek dilediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

2. Oytun Motel

Oytun Motel

Oytun Motel, Avşa Adası merkezinde çiçekler arasında, balkonu odaları ile hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Oytun Motel’in odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Odalarda tv, klima, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçlerinin hepsi yer almaktadır.

Oytun Motel’in sezon içerisine ki fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Sezon içerisinde uygun fiyatlarla konaklayabileceğiniz yer arayışı içerisindeyseniz Oytun Motel’i tercih edebilirsiniz.

3. Okyanus Apart

Okyanus Apart

Okyanus Apart, Avşa Adası merkezine yürüme mesafesinde ses ve gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Okyanus Apart’ta 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalar bulunmaktadır. Kalabalık arkadaş grupları veya aileler tesiste rahatlıkla kalabilirler.

Okyanus Apart’ın odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Tatilciler tesisi tercih ederek oldukça konforlu bir tatil geçirebilirler.

4. Erel Apart

Erel Apart

Erel Apart, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’nde bulunan sessiz ve sakin bir yerde huzurlu tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Erel Apart’ta odalar apart şeklinde kiralanmaktadır. Bu sebeple geniş aileler veya kalabalık arkadaş grupları çok rahat bir şekilde tesiste konaklayabilirler.

Erel Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir ancak odalar içerisinde mutfak ve mutfak araç gereçlerinin hepsi bulunmaktadır. Marketten yemeklik malzemelerinizi alıp dilerseniz apartta yemeğinizi yapabilir, dilerseniz de Avşa’nın restoranlarını tercih edebilirsiniz.

5. Volkan Apart

Volkan Apart

Volkan Apart, Avşa Adası’nın merkezinde apart kiralamak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği tesislerden bir tanesidir.

Volkan Apart’ın odalarının tamamı müstakil olmaktadır. Bu sebeple ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi odanızda bulabilirsiniz.

Volkan Apart’ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki bağlantı üzerinden tesis ile iletişime geçebilirsiniz.

6. Tanz Apart 2011

Tanz Apart 2011

Tanz Apart 2011, Avşa Adası merkezine 5 -10 dakikalık uzaklıkta Discolar Mevkii’nde bulunan bir tesistir.

Tanz Apart 2011’in odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Ancak tesisin yemek servisi bulunmamaktadır.

Tanz Apart 2011’in gecelik fiyatları sezon içerisinde belirli dönemlerde değişiklik göstermektedir. Tanz Apart 2011’in güncel fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

7. Han Apart

Han Apart

Han Apart, Avşa Adası’nde hem denize sıfır konumda hem de bahçeli pansiyon kategorisinde hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Han Apart, Avşa merkezinde bulunmasına rağmen sessiz ve sakin bir ortamda bulunmasından dolayı tatilcilerin en çok tercih ettiği tesisler arasındadır.

Han Apart’ın gecelik fiyatları da yaz aylarında oldukça uygun olmaktadır. Oldukça ekonomik fiyatlar ile tesiste tatilinizi yapabilirsiniz.

8. Öz Yaren Apart

Öz Yaren Apart

Öz Yaren Apart, Avşa Adası merkezinde denize oldukça yakın konumda bulunan bahçeli pansiyonlar kategorisinde hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Öz Yaren Apart, sadece konaklama hizmeti veren bir tesistir. Ancak odalar içerisinde tatilciler yemek yapabilmesi için gerekli olan her şey tesis yetkilileri tarafından temin edilmiştir.

Öz Yaren Apart’ın gecelik fiyatları hakkında bilgi almak, tesisten yerinizi ayırtmak için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

9. Sunset Motel

Sunset Motel

Sunset Motel, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’nin bir üst sokağında bulunan sessiz ve sakinliğin içerisinde geniş bahçesiyle hizmet veren bahçeli bir pansiyondur.

Sunset Motel, Avşa merkezine oldukça yakın konumdadır. Tesisten çıktıktan sonra ortalama 10 – 15 dakika yürüyerek Avşa merkezinde ulaşabilirsiniz.

Sunset Motel’in gecelik fiyatları da çok uygun olmaktadır. Sezon içerisinde uygun fiyata bahçeli bir pansiyonda tatil yapmak istiyorsanız, Sunset Motel’i tercih edebilirsiniz.

10. Pera Motel

Pera Motel

Pera Motel, Avşa Adası merkezinde biraz uzakta da olsa, merkeze yürüme mesafesinde bahçeli olarak hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Pera Motel, Avşa’da sadece konaklama hizmeti vermektedir. Bu sebeple tesis içerisinde bir yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tesisin hemen 2 sokak önünde Avşa restoranları yer almaktadır. Bu restoranlarda yemek yiyebilirsiniz.

Pera Motel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesis hakkında yorum ve şikayet oluşturup detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda bahçeli pansiyonlar, tatilcilere en iyi hizmetleri sunarak ada da doğal ortamda güzel bir tatil geçirtmeyi amaçlamaktadır. Çok uygun fiyatlara bahçeli pansiyonlarda kalarak doğal ve çiçekler arasında bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar, tamamen yeşillikler arasında bulunan tatilcilere temiz havanın garantisini sunan kaliteli konaklama tesisleridir. Bahçeli pansiyonlar genellikle stüdyo daire şeklinde hizmet vermekte olup 2, 3 ve 4 kişilik konaklamaya müsade etmektedir.

Avşa’da ki bahçeli pansiyonlar, oda da tatilcilerin ihtiyaç duyacağı her şeyi bulundurmaktadır. Yemek servisi bulundurmamaktadır. Dilerseniz dışarıda bir restoranda dilerseniz de yemeklik malzemelerinizi alıp odanın mutfağında yemeğinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyon fiyatları pansiyonun konumuna göre ve tesisin sunmuş olduğu hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bahçeli pansiyon fiyatları 70 TL’den 110 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir.

Bahçeli pansiyon fiyatlarını etkileyen unsurlara arasında tesisin denize yakınlığı, merkeze uzaklığı, odalarında balkon bulundurması gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli pansiyonlarda uygun fiyata güzel bir tatil yapmak istiyorsanız indirimleri sitemizi ziyaret ederek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyon Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet bahçeli pansiyonlar için yapılmış yorumların birçoğu oldukça iyi yorumlardır. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır. Tesis sahiplerinin tatilcilere güzel imkanlar sunmasının bunda büyük bir etkisi vardır.

Bahçeli pansiyonlar için yorum yapmak için bu sayfamızın altında yer alan yorum yapma kısmından yorumunuzu oluşturabilirsiniz. Yorum yapmak için isim soyisim, e-mail adresi ve yorumunuzu iletmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde bu tesisler için yapmış olduğunuz yorumlar 24 saat içerisinde site yetkililerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanarak yayına alınacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası bahçeli pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli pansiyon fiyatları kişi başı gecelik ücreti 70 TL ile 110 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat tesisin sunduğu hizmete ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası butik pansiyonlarına giriş ve çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlara en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu