Avşa Adası Bahçeli & Doğa Manzaralı Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar, doğal ortamda tatil yapıp, kuş cıvıltılarının sesi eşliğinde güne başlamak isteyen tatilcilerin en çok tercih ettiği tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyon fiyatları, bahçeli pansiyon için kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve bu tesisin sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar;

  • Titiz Apart Pansiyon
  • Olimpos Motel
  • Aydın Motel
  • Han Apart
  • İnci Motel
  • Meltem Motel
  • Avşar Apart

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak, bahçe keyfinin tadını çıkartarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda bahçeli pansiyonlar, tatilcilere en iyi hizmetleri sunarak ada da doğal ortamda güzel bir tatil geçirtmeyi amaçlamaktadır. Çok uygun fiyatlara bahçeli pansiyonlarda kalarak doğal ve çiçekler arasında bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyonlar, tamamen yeşillikler arasında bulunan tatilcilere temiz havanın garantisini sunan kaliteli konaklama tesisleridir. Bahçeli pansiyonlar genellikle stüdyo daire şeklinde hizmet vermekte olup 2, 3 ve 4 kişilik konaklamaya müsade etmektedir.

Avşa’da ki bahçeli pansiyonlar, oda da tatilcilerin ihtiyaç duyacağı her şeyi bulundurmaktadır. Yemek servisi bulundurmamaktadır. Dilerseniz dışarıda bir restoranda dilerseniz de yemeklik malzemelerinizi alıp odanın mutfağında yemeğinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki bahçeli pansiyon fiyatları pansiyonun konumuna göre ve tesisin sunmuş olduğu hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Bahçeli pansiyon fiyatları 70 TL’den 110 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir.

Bahçeli pansiyon fiyatlarını etkileyen unsurlara arasında tesisin denize yakınlığı, merkeze uzaklığı, odalarında balkon bulundurması gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli pansiyonlarda uygun fiyata güzel bir tatil yapmak istiyorsanız indirimleri sitemizi ziyaret ederek detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Avşa Adası Bahçeli Pansiyon Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet bahçeli pansiyonlar için yapılmış yorumların birçoğu oldukça iyi yorumlardır. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır. Tesis sahiplerinin tatilcilere güzel imkanlar sunmasının bunda büyük bir etkisi vardır.

Bahçeli pansiyonlar için yorum yapmak için bu sayfamızın altında yer alan yorum yapma kısmından yorumunuzu oluşturabilirsiniz. Yorum yapmak için isim soyisim, e-mail adresi ve yorumunuzu iletmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde bu tesisler için yapmış olduğunuz yorumlar 24 saat içerisinde site yetkililerimiz tarafından incelendikten sonra onaylanarak yayına alınacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası Bahçeli Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli pansiyon fiyatları kişi başı gecelik ücreti 70 TL ile 110 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat tesisin sunduğu hizmete ve konumuna göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası Butik Pansiyonlarına Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlara en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu