Avşa Adası %40 İndirimli Butik Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası butik pansiyonları tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama tesislerinden bir tanesi olmaktadır. Butik pansiyonlarda konaklayıp çok uygun fiyatlara sıcak ve samimi bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik otellerin fiyatları, kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve tesislerin sağladığı hizmetler hakkında bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar;

  • Titiz Pansiyon
  • Hotel Avşa
  • Efe Suit Otel
  • Uludağ Apart
  • Alperen Apart
  • Görkem Apart

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar yukarıdaki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak çok uygun fiyatlara, Avşa Adası’nda evinizde ki konforu artmayacak bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar, ada da güzel bir tatil yapabilmeniz için evinizde ki rahatlık ve konforu ayağınıza sermektedir. Butik pansiyonlarda çok uygun fiyatlara güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar 1+0 şeklinde ki stüdyo daireler ile hizmet vermektedir. Oda içerisinde ekstra olarak balkon ve tuvalet yer almaktadır. Oda içerisinde yemek yapabileceğiniz mutfak ve mutfak araç gereçleri de oda da yer almaktadır.

Butik otellerin yemek servisi bulunmamaktadır. Butik otellerde tatil yapacaksanız yemeğinizi dilerseniz marketlerden alışveriş yapıp odanızda, dilerseniz de akşamları deniz manzarasına karşı bir restoranda yapabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda butik pansiyon fiyatları gecelik kişi başı ücret üzerinden belirlenmektedir. Avşa Adası butik pansiyonlarda gecelik konaklama ücreti kişi başı 65 TL’den başlayıp 100 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyon fiyatları, pansiyonun vermiş olduğu hizmete göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca pansiyon konumu da bu ücreti belirleyen faktörler arasında önemli bir role sahiptir.

Butik pansiyonlarda uygun fiyatlara güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız erken rezervasyon seçeneğinden yararlanabilir ya da sitemizi sık sık ziyaret ederek oluşturulan kampanyaları gözden geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Butik Pansiyon Yorumları

Avşa’da butik pansiyonlarda konaklamış kişilerin pansiyon için yorumları oldukça iyidir. Pansiyonlar hakkında kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Butik pansiyonlarda konakladıysanız veya bu pansiyonlar ile ilgili yorum yapmak istiyorsanız bu sayfamızın alt kısmında yer alan yorumlar kısmından yararlanıp yorumunuzu yapabilirsiniz.

Sitemizde butik pansiyonlar için bir yorum yapmanız halinde yorumunuz site ekibimiz tarafından 24 saat içerisinde onaylanacak ve sayfamızda yer alacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası Butik Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda butik pansiyon fiyatları 65 TL ile 100 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat pansiyon konumuna ve pansiyonun verdiği hizmete göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası Butik Pansiyonlarına Giriş Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlara giriş saati en erken 12:00 , çıkış saati ise en geç 10:30 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu