Avşa Adası %40 İndirimli Butik Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası butik pansiyonları tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama tesislerinden bir tanesi olmaktadır. Butik pansiyonlarda konaklayıp çok uygun fiyatlara sıcak ve samimi bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik otellerin fiyatları, kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve tesislerin sağladığı hizmetler hakkında bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar;

  • Titiz Pansiyon
  • Hotel Avşa
  • Efe Suit Otel
  • Uludağ Apart
  • Alperen Apart
  • Görkem Apart

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar yukarıdaki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak çok uygun fiyatlara, Avşa Adası’nda evinizde ki konforu artmayacak bir ortamda tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Hizmet Veren En Çok Tercih Edilen Butik Pansiyonlar

Avşa Adası’nda birçok butik pansiyon yer almaktadır. Ancak ada da hizmet veren her butik pansiyon tatilcilere kaliteli bir hizmet sunmamaktadır.

Bu yazımızdan yararlanarak, Avşa Adası’nda hizmet veren ve tatilcilerin en çok tercih etmiş olduğu butik pansiyonları görebilirsiniz.

İşte Avşa Adası’nda tatilcilerin en çok tercih ettiği butik pansiyonlar;

1. Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon, Avşa Adası’nda ki tatilcilerin butik pansiyon kategorisinde en çok tercih etmiş olduğu pansiyonlar arasında olmaktadır.

Titiz Pansiyon’un gecelik fiyatları da diğer tesislere göre oldukça uygundur. Uzun süreli ve uygun fiyatlar ile tatil yapabileceğiniz bir yer arıyorsanız, Titiz Pansiyon’u tercih edebilirsiniz.

Titiz Pansiyon’un sunduğu hizmetleri öğrenmek, tesisin görsellerini incelemek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliMerkezVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliMerkezVarYokVar
1+11 Double + 2 TekliMerkezVarYokVar

2. Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası’nda Mavi Koy mevkii de bulunan butik pansiyon kategorisinde hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Temel Motel, tatilcilere sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı hizmeti de sunmaktadır.

Temel Motel’in tüm görsellerini incelemek, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliLunaparkVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliLunaparkVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliLunaparkVarYokVar

3. Okyanus Apart

Okyanus Apart

Okyanus Apart, Avşa Adası merkezine yakın bir konumda bulunan butik pansiyon olarak hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Okyanus Apart, tatilcilere sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesisin sunduğu hizmetler arasında yemek servisi bulunmamaktadır.

Okyanus Apart, yemek servisi sunmasa da tatilcilerin yemeklerini yapabileceği geniş bir mutfak sunmaktadır. Oda içerisinde yer alan mutfakta dilediğiniz yemeği yapabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliEski JandarmaVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliEski JandarmaVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliEski JandarmaVarYokVar

4. Oytun Motel

Oytun Motel

Oytun Motel, Avşa Adası merkezinde Avşa marketlerinin hemen üzerinde yer alan bir tesistir.

Oytun Motel, 2, 3 ve 4 kişilik odalar ile tatilcilere hizmet vermektedir. 2, 3 veya 4 kişi bir tatil yapacaksanız, tercihinizi Oytun Motel’den yana kullanabilirsiniz.

Oytun Motel’in odaları içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, tv, klima ve balkon eksiksiz olarak yer almaktadır.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliPazar KarşısıVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliPazar KarşısıVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliPazar KarşısıVarYokVar

5. Erel Apart

Erel Apart

Erel Apart, Avşa Adası’nın Değirmenardı Mevkii’nde hizmet veren tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Erel Apart, tatilcilere sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesisin yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak oda içerisinde ki mutfakta dilediğiniz yemeği yapabilirsiniz.

Erel Apart’ın gecelik ücretlerini öğrenmek, tesisin görsellerini incelemek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliPttVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliPttVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliPttVarYokVar

6. Demet Apart

Demet Apart

Demet Apart, Avşa Adası’na ailecek gelecek olan kişilerin tercih etmiş olduğu ilk tesislerden bir tanesidir.

Demet Apart, Avşa Adası’nda oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Avşa iskelesine indikten sonra sadece 5 dakikalık yürüme mesafesi ardından tesise ulaşabilirsiniz.

Demet Apart tatilcilere sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesis yemek servisi sunmamaktadır.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliÜzüm HeykeliVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliÜzüm HeykeliVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliÜzüm HeykeliVarYokVar

7. Nero Butik Motel

Nero Butik Motel

Nero Butik Motel, Avşa Adası merkezinde Avşa halk plajına çok yakın konumda bulunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Nero Butik Motel’in gecelik fiyatları diğer pansiyonlara göre oldukça uygun olmaktadır. Uygun fiyata bir tatil yapmak için tesisi tercih edebilirsiniz.

Nero Butik Motel’in odaları, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde olmaktadır. Kalabalık arkadaş grupları veya aileler oldukça rahat bir şekilde tatil yapabilirler.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliSağlık OcağıVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliSağlık OcağıVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliSağlık OcağıVarYokVar

8. Meltem Motel

Meltem Motel

Meltem Motel, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda hem butik pansiyon hem de denize sıfır pansiyon kategorileri içerisinde hizmet veren bir tesistir.

Meltem Motel sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Ancak tesis içerisinde yer alan cafeden tatilciler dilediklerini alabilirler.

Meltem Motel, Avşa iskelesine ve halk plajına da çok yakındır. İskeleden ortalama 10 dakika yürüdükten sonra tesisi denize sıfır konumunda görebilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliLunaparkVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliLunaparkVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliLunaparkVarYokVar

9. Mutlu Apart

Mutlu Apart

Mutlu Apart, Avşa Adası’nda şehir merkezinde hizmet veren apartlardan bir tanesidir.

Mutlu Apart, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daire seçenekleri ile tatilcilere hizmet vermektedir. Fiyatları da oda sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Mutlu Apart’tan erken rezervasyon yaparsanız, erken rezervasyon indirimlerinden de yararlanarak oldukça uygun bir fiyata tatil yapabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliMerkezVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliMerkezVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliMerkezVarYokVar

10. İnci Motel

İnci Motel

İnci Motel, Avşa Adası’nda Karadut Mevkii’nde yer alan sessiz ve sakin bir şekilde tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği tesislerden bir tanesidir.

İnci Motel’in gecelik fiyatları diğer tesislere göre daha uygun kalmaktadır. Bunun sebebi ise merkezden biraz yürüme mesafesi olmasıdır.

İnci Motel’in gecelik ücretleri, tesisin görselleri, tesis hakkında yapılmış yorum ve şikayetleri incelemek için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Oda TürüYatak SayısıKonumKlimaKahvaltıBalkon
Standart1 Double veya 2 TekliKadıköy BakkalVarYokVar
Genç1 Double + 1 TekliKadıköy BakkalVarYokVar
1+11 Doblu + 2 TekliKadıköy BakkalVarYokVar

Avşa Adası Butik Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar, ada da güzel bir tatil yapabilmeniz için evinizde ki rahatlık ve konforu ayağınıza sermektedir. Butik pansiyonlarda çok uygun fiyatlara güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlar 1+0 şeklinde ki stüdyo daireler ile hizmet vermektedir. Oda içerisinde ekstra olarak balkon ve tuvalet yer almaktadır. Oda içerisinde yemek yapabileceğiniz mutfak ve mutfak araç gereçleri de oda da yer almaktadır.

Butik otellerin yemek servisi bulunmamaktadır. Butik otellerde tatil yapacaksanız yemeğinizi dilerseniz marketlerden alışveriş yapıp odanızda, dilerseniz de akşamları deniz manzarasına karşı bir restoranda yapabilirsiniz.

Avşa Adası Butik Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda butik pansiyon fiyatları gecelik kişi başı ücret üzerinden belirlenmektedir. Avşa Adası butik pansiyonlarda gecelik konaklama ücreti kişi başı 250 TL’den başlayıp 350 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası’nda ki butik pansiyon fiyatları, pansiyonun vermiş olduğu hizmete göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca pansiyon konumu da bu ücreti belirleyen faktörler arasında önemli bir role sahiptir.

Butik pansiyonlarda uygun fiyatlara güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız erken rezervasyon seçeneğinden yararlanabilir ya da sitemizi sık sık ziyaret ederek oluşturulan kampanyaları gözden geçirebilirsiniz.

En kaliteli butik pansiyon:Okyanus Apart
En ucuz butik pansiyon:Titiz Pansiyon
Butik pansiyonların ortalama fiyatları:250 TL – 300 TL
Butik pansiyonların ucuz olduğu günler:Pazartesi-Salı

Avşa Adası Butik Pansiyon Yorumları

Avşa’da butik pansiyonlarda konaklamış kişilerin pansiyon için yorumları oldukça iyidir. Pansiyonlar hakkında kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Butik pansiyonlarda konakladıysanız veya bu pansiyonlar ile ilgili yorum yapmak istiyorsanız bu sayfamızın alt kısmında yer alan yorumlar kısmından yararlanıp yorumunuzu yapabilirsiniz.

Sitemizde butik pansiyonlar için bir yorum yapmanız halinde yorumunuz site ekibimiz tarafından 24 saat içerisinde onaylanacak ve sayfamızda yer alacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası butik pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda butik pansiyon fiyatları 300 TL ile 350 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat pansiyon konumuna ve pansiyonun verdiği hizmete göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası butik pansiyonlarına giriş çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda ki butik pansiyonlara giriş saati en erken 13:00 , çıkış saati ise en geç 10:30 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu