En Ucuz Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adaı kahvaltı dahil pansiyonlar, ada da konaklama ücretine dahil olarak kahvaltı servisi sunan pansiyonlardır. Konaklama ücretine dahil olarak çok uygun fiyatlar ile hizmet verdiği için en çok tercih edilen pansiyon türlerinden bir tanesi olmaktadır.

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyonların fiyatları, vermiş olduğu hizmet ve tesiste daha önceden konaklamış kişilerin bu tesisler için yapmış olduğu yorumlara bu sayfamızdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyonlar;

  • Nehir Deluxe Otel
  • Avşar Apart
  • Hakan Motel
  • Park Otel
  • Cane Motel
  • Palmiye Otel
  • Güneş Motel
  • Atamerbey Konağı
  • Temel Motel
  • Sunset Motel

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyonlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayıp konaklama ücretine dahil olarak kahvaltı servisinden yararlanıp güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyonlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyonlar oldukça fazla hizmet sunmaktadır. Kahvaltı dahil pansiyonlarda oldukça kaliteli bir tatil yaparak güzel vakit geçirebilirsiniz.

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyonlar konaklama hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır. Bunun dışında ekstra olarak bir hizmet sağlamamaktadırlar. Kahvaltılar ise bazı tesislerde açık büfe olurken bazılarında yemek tabağı şeklinde servis edilmektedir.

Kahvaltı dahil pansiyonlarda tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey bulunmaktadır. Bu tesislerde akşam yemeği servisi bulunmamaktadır. Fakat dilerseniz yemeklik malzemelerinizi alıp odanın mutfağını kullanabilirsiniz.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyonlar çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Kahvaltı dahil pansiyonlarda konaklayıp, ücretsiz kahvaltı servisinden yararlanarak güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyon fiyatları kişi başı gecelik 90 TL’den başlayıp 150 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu fiyat tesisin konumu, vermiş olduğu kahvaltı servisine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyonlarda uygun fiyatlar ile konaklamak istiyorsanız dilerseniz sezon başı veya sezon sonu tarihlerde dilerseniz de sitemizden indirimleri takip ederek uygun fiyatlar ile tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyon Yorumları

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyonların yorumları oldukça iyidir. Tesisler kaliteli bir hizmet verdiği için tatilcilerin de yorumları oldukça iyi olup kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyonlar hakkında yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın alt kısmında yer alan yorum yapma alanından bu pansiyonlar ile ilgili yorum yapabilirsiniz.

Sitemizde kahvaltı dahil pansiyonlar ile ilgili yapacağınız yorumlar ortalama 24 saat içerisinde sitemizde ki ekip tarafından onaylanarak yayına alınacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyon fiyatları kişi başı gecelik 90 TL ile 150 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat tesisin sunmuş olduğu hizmetlere göre değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyonlarına Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil pansiyonlara en erken giriş saati 12:30, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu