En Ucuz ve En Kaliteli Avşa Adası Apart Fiyatları 2022

Avşa Adası’nda apartlar, geniş ailelerin veya kalabalık arkadaş gruplarının en çok tercih ettiği konaklama tesisleri arasında yer almaktadır. Avşa Adası’nda ki apartlarda evinizde ki konforu aratmayan bir hizmet sunulmaktadır. Bu tesislerde oldukça rahat ve konforlu bir hizmet alıp güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki ucuz apartlar;

  • Titiz Apart
  • Nero Butik Apart
  • Tanz Apart 2006
  • Dikmen Apart
  • Oytun Apart
  • Roza Apart
  • Mutlu Apart
  • Golden Apart
  • Han Apart

Avşa Adası’nda ki apartların fiyatları, apartların çeşitleri ve sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri ve Avşa pansiyonlarının fiyatlarını öğrenmek için ise ilgili yazılarımızdan yararlanıp otel ve pansiyon fiyatlarını öğrenip rezervasyon işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

1. Bahçeli Apartlar

Avşa Adası Bahçeli Pansiyonlar

Bahçeli apartlar, Avşa’da genellikle ailelerin tercih ettiği, ev ortamını artmayan bir tesiste tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Bahçeli apartlarda konaklayıp sabah kuş cıvıltısında huzurlu bir güne uyanabilirsiniz.

Avşa’da bahçeli apartlar, günlük ücretler ile kiralanmaktadır. Bahçeli apartlarda günlük çok uygun fiyatlara yerinizi ayırtabilirsiniz. Bahçeli apartların gecelik ücreti 150 TL ile 200 TL aralığında değişmektedir.

Bahçeli apartlarda çok daha uygun fiyatlara konaklamak istiyorsanız tatilinizi sezon başında veya sezon sonu gibi tarihlerde yapabilirsiniz.

2. Butik Apartlar

avsa-adasi-butik-apartlar

Butik apartlar, Avşa’da samimi ve sıcak bir ortamda tatil yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Butik apartlarda aile sıcaklığında ki ortamda güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Butik apartlar, Avşa Adası’nda çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Butik apartların fiyatları tesisin bulunduğu konuma göre değişiklik gösterse de ortalama kişi başı gecelik ücret 80 TL ile 120 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası’nda butik apartlarda çok daha uygun fiyatlarda tatil yapmak istiyorsanız sezon başı veya sezon sonu tarihlerinde rezervasyon yaparak daha uygun fiyatlara aparttan yerinizi ayırtabilirsiniz.

3. Denize Sıfır Apartlar

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar

Denize sıfır apartlar, Avşa Adası’nda denize yakın bir dairede tatil yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Denize sıfır apartlarda konaklayarak daireden çıkıp sadece 10 adım yürüyerek denizin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Denize sıfır apartlar, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde olmaktadır. Fiyatları diğer apartlara göre biraz daha yüksek olmaktadır. Apartlar günlük olarak kiralanmaktadır ve gecelik ücretleri 200 TL ile 250 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Denize sıfır apartlarda sadece konaklama hizmeti verilmekte olup yemek servisi hizmetleri bulunmamaktadır. Denize sıfır apartlarda ucuz fiyatlara konaklamak istiyorsanız sitemizde ki kampanyaları takip edebilir, rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

4. Havuzlu Apartlar

Avşa Adası Yarım Pansiyonlar

Avşa Adası’nda havuzlu apartlar, havuzda vakit geçirip aquapark hizmetinden yararlanıp tatil yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Havuzu apartlarda, güneşin altında havuzun tadını çıkartarak tatilinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda havuzlu apartlar genellikle stüdyo daire şeklinde sadece konaklama hizmet sunmaktadır. Havuzlu apartların gecelik ücreti ise 200 TL – 300 TL aralığında olmaktadır.

Havuzlu apartlarda uygun fiyata konaklamak istiyorsanız merkezden biraz uzak bir yer ya da verdiği hizmetlerin biraz daha az olduğu bir tesis seçebilirsinz.

5. Ucuz Apartlar

avsa-adasi-ucuz-apartlar

Avşa Adası’nda genel olarak apart fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Avşa Adası’nda ki en ucuz apartlar, butik apartlar ve bahçeli apartlar olmaktadır. Havuzlu ve denize sıfır apartların ücretleri butik ve bahçeli apartlara göre daha yüksek olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki apartlar genellikle 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde hizmet vermektedir. Apartların gecelik ücretleri ise 150 TL’den başlayıp oda sayısına doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

Avşa Adası’nda apartlarda kalabalık arkadaş grupları ve aileler çok rahat bir şekilde konaklayabilirler. Apartlarda uygun fiyatlarda kalmak istiyorsanız sitemizde ki kampanyaları takip edebilir, rezervasyonunuzu uygun fiyatlardan oluşturabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Apart Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda apart fiyatları genellikle gecelik 150 TL ile 250 TL aralığında değişmektedir. Apartın sunduğu hizmete göre ve tesisin konumuna göre bu ücret değişiklik göstermektedir.

Avşa Adası'nda Hizmet Veren Apart Tipleri Hangileri?

Avşa Adası’nda butik, bahçeli, havuzlu ve denize sıfır apart olarak hizmet vermektedirler. Apartların fiyatları ise tesis özelliklerine göre değişmektedir.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu