Avşa Adası Denize Sıfır ve Manzaralı Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda deniz manzarasına karşı güzel bir tatil yapmak isteyen neredeyse tüm tatilciler denize sıfır pansiyonları tercih etmektedir.

Denize sıfır pansiyonların fiyatlarını, tesislerde kalan kişilerin yapmış olduğu yorumları ve tesiste sunulan hizmet hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar;

  • Uludağ Apart
  • Yakamoz Apart
  • Korhan Apart
  • Ertol Apart
  • Hüseyin Bozyiğit Apart
  • Uğurlugül Apart
  • Şeref Motel

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak deniz manzarasına karşı uygun fiyatlara eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

En çok tercih edilen denize sıfır pansiyon:Han Apart
En ucuz denize sıfır pansiyon:Temel Motel
Denize sıfır pansiyonlar için ortalama fiyat:250 TL
En ucuz günler:Pazartesi – Çarşamba

Denize sıfır pansiyonlar arasında en çok tercih edilen ve en ucuz pansiyonlar gibi genel özellikler yukarıda yer almaktadır.

Avşa’da ki denize sıfır pansiyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamından yararlanabilirsiniz.

Tatilcilerin Tercihi Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlar

Deniz manzarası eşliğinde Avşa’da uygun fiyata tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi Avşa Adası’nın denize sıfır pansiyonları olmaktadır.

Avşa Adası’nda en popüler denize sıfır pansiyonlar;

1. Han Apart

Han Apart

Han Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon denildiğinde ilk akıllara gelen tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Han Apart’ın Avşa Adası’nda popüler bir pansiyon olmasının en önemli sebebi oldukça uygun fiyatlar ile konaklama seçeneği sunmasıdır.

Han Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir ancak tesisin odaları içerisinde mutfak ve mutfak araç gereçleri yer aldığı için tesiste dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

2. Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası Mavi Koy’da bulunan, deniz manzarasına karşı sessiz ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği tatil beldelerinden biridir.

Temel Motel, tatilcilere sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda sabah açık büfe kahvaltı hizmeti de sunmaktadır.

Temel Motel’in sunduğu hizmetleri öğrenmek, tesis hakkında yapılmış yorum ve şikayetleri okumak için ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

3. Arena Otel

Arena Otel

Arena Otel, Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar arasında en popüler ve en çok tercih edilmekte olan tesislerden bir tanesidir.

Arena Otel, tatilcilere sadece konaklama hizmeti değil, sabah ve akşamları da yemek servisi sunmaktadır. Tesisi tercih edenler yemek servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Arena Otel, Avşa merkezinde yer aldığı için ada da gitmek istediğiniz herhangi bir yere çok kısa süre içerisinde gidebilirsiniz.

4. Uludağ Apart

Uludağ Apart

Uludağ Apart, Avşa Adası’nın merkezinde deniz manzaralı odalarıyla hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Uludağ Apart’ın odaları 2, 3 ve 4 kişilik olmaktadır. 2, 3 veya 4 kişi arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ile tatil yapacaksanız sizler için ideal olacaktır.

Uludağ Apart’ın sezon içerisinde fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Tesisi tercih ederek çok uygun fiyata deniz manzaralı odalarda tatilinizi yapabilirsiniz.

5. Anı Motel

Anı Motel

Anı Motel, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda, deniz manzaralı odalarıyla tatilcilere eşsiz bir Avşa tatili sunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Anı Motel sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda yemek servisi de sunmaktadır. Konaklama ücretine dahil olarak sunulan bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Anı Motel’in gecelik fiyatları diğer denize sıfır pansiyonlar ile aynı olmaktadır. Ancak erken rezervasyon seçeneği ile uygun fiyata yerinizi ayırtabilirsiniz.

6. Ayışığı Apart

Ayışığı Apart

Ayışığı Apart, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda Barlar Sokağı’nda bulunan deniz manzaralı odaları ile tatilcilere hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Ayışığı Apart sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Bu sebeple yemeklerinizi Avşa restoranlarında yemeniz gerekecektir.

Ayışığı Apart hakkında detaylı bilgi almak, tesisin yorumlarını incelemek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

7. Ulaş Motel

Ulaş Motel

Ulaş Motel, Avşa Adası’nda lunapark çevresinde yer alan denize sıfır pansiyon kategorisinde hizmet veren tesislerden bir tanesidir.

Ulaş Motel’in neredeyse her odasından deniz gözükmektedir. Tesisin odaları ise 2, 3, 4 ve 5 kişi konaklayacak kişiler için uygun olmaktadır.

Ulaş Motel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesis hakkında yapılmış yorum ve şikayetleri incelemek için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

8. Yürekli Otel

Yürekli Otel

Yürekli Otel, Avşa Adası’nda denize sadece 15 adım uzaklıkta hizmet veren Avşa merkezinde ki tesislerden biridir.

Yürekli Otel’in odalarından deniz manzarası gözükmemektedir. Ancak tesis denize çok yakın konumda bulunup tatilcilere kaliteli hizmet verdiği için listemizde yer almıştır.

Yürekli Otel, sadece konaklama hizmeti değil, aynı zamanda konaklama ücretine dahil olarak yemek servisi de sunmaktadır.

9. Altınel Apart

Altınel Apart

Altınel Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda, ada merkezinde bulunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Altınel Apart, denize sıfır olması uygun fiyatlar ile hizmet vermesinden dolayı tatilcilerin tercih sebebi olmaktadır.

Altınel Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Tesisin yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak Avşa restoranlarında dilediğiniz yemeği yiyebilirsiniz.

10. Golden Apart

Golden Apart

Golden Apart, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde hizmet veren denize sıfır Avşa pansiyonları arasında bulunan tesislerden bir tanesidir.

Golden Apart, sadece konaklama hizmeti sunan bir tesistir. Tesisin yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak odalarında yemek yapabileceğiniz mutfak ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır.

Golden Apart’ın gecelik fiyatları hakkında bilgi almak, tesisin yorumlarını inceleyip ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Denize Sıfır Pansiyonlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar, deniz manzarasına karşı eşsiz bir tatil yapabilme fırsatı sunmaktadır. Burada ki pansiyonlarda deniz manzarasına uygun fiyatlara güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Denize sıfır pansiyonlar, genellikle tek bir müstakil oda şeklinde olmaktadır. Odaların içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut olmaktadır. Mutfak, banyo, balkon, tuvalet, internet, mutfak araç ve gereçleri gibi ihtiyaçlarınızın hepsi oda içerisinde bulunmaktadır.

Denize sıfır pansiyonların bazıları yemek servisi verse de bazı tesisler yemek servisi vermemektedir. Yemek servisi vermeyen denize sıfır bir pansiyonda konaklayacaksanız dilerseniz yemeklik malzemelerinizi alıp kendi odanızda yemeğinizi yapıp deniz manzarasına karşı afiyetle yiyebilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon fiyatları diğer tatil beldelerinde ki denize sıfır pansiyon fiyatlarına göre oldukça ekonomik olmaktadır. Denize sıfır pansiyonlarda çok uygun fiyatlara güzel bir tatil yapabilirisniz.

Denize sıfır pansiyonlarda tek kişinin gecelik konaklama ücreti 80 TL’den başlayıp 120 TL aralığında değişebilmektedir. Bu fiyatı değiştiren en önemli unsurlar pansiyon konumu ve vermiş olduğu hizmetler olmaktadır.

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlarda uygun fiyatlara konaklayarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile tatil yapmak istiyorsanız sitemizde ki fırsatları takip edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar dışında diğer tesisleri de incelemek istiyorsanız https://sites.google.com/view/avsaotelleri/konaklama adresinden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Yorumları

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar için yorumların neredeyse hepsi oldukça iyi olmaktadır. Tesis yetkilileri, tatilcilere en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yaptığı için kötü yorum yok denecek kadar az olmaktadır.

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar için yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın alt kısmında yer alan yorum yapma kısmından isim soyisim, email ve yorumunuzu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterlidir.

Denize sıfır pansiyonlar için yapmış olduğunuz yorumlar site yetkililerimiz tarafından 24 saat içerisinde onaylanacaktır ve yayınlanacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası denize sıfır pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonların gecelik kişi başı konaklama ücreti 80 TL ile 120 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyat yaz dönemi için geçerli olmaktadır. Kış sezonunda fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası denize sıfır pansiyonlarına giriş ve çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlara en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 4 Ortalama: 4.5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu