Avşa Adası Denize Sıfır ve Manzaralı Pansiyon Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda deniz manzarasına karşı güzel bir tatil yapmak isteyen neredeyse tüm tatilciler denize sıfır pansiyonları tercih etmektedir.

Denize sıfır pansiyonların fiyatlarını, tesislerde kalan kişilerin yapmış olduğu yorumları ve tesiste sunulan hizmet hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar;

  • Uludağ Apart
  • Yakamoz Apart
  • Korhan Apart
  • Ertol Apart
  • Hüseyin Bozyiğit Apart
  • Uğurlugül Apart
  • Şeref Motel

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu pansiyonlarda konaklayarak deniz manzarasına karşı uygun fiyatlara eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Denize Sıfır Pansiyonlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar, deniz manzarasına karşı eşsiz bir tatil yapabilme fırsatı sunmaktadır. Burada ki pansiyonlarda deniz manzarasına uygun fiyatlara güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Denize sıfır pansiyonlar, genellikle tek bir müstakil oda şeklinde olmaktadır. Odaların içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şey mevcut olmaktadır. Mutfak, banyo, balkon, tuvalet, internet, mutfak araç ve gereçleri gibi ihtiyaçlarınızın hepsi oda içerisinde bulunmaktadır.

Denize sıfır pansiyonların bazıları yemek servisi verse de bazı tesisler yemek servisi vermemektedir. Yemek servisi vermeyen denize sıfır bir pansiyonda konaklayacaksanız dilerseniz yemeklik malzemelerinizi alıp kendi odanızda yemeğinizi yapıp deniz manzarasına karşı afiyetle yiyebilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyon fiyatları diğer tatil beldelerinde ki denize sıfır pansiyon fiyatlarına göre oldukça ekonomik olmaktadır. Denize sıfır pansiyonlarda çok uygun fiyatlara güzel bir tatil yapabilirisniz.

Denize sıfır pansiyonlarda tek kişinin gecelik konaklama ücreti 80 TL’den başlayıp 120 TL aralığında değişebilmektedir. Bu fiyatı değiştiren en önemli unsurlar pansiyon konumu ve vermiş olduğu hizmetler olmaktadır.

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlarda uygun fiyatlara konaklayarak güzel bir tatil geçirebilirsiniz. İndirimli fiyatlar ile tatil yapmak istiyorsanız sitemizde ki fırsatları takip edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlar dışında diğer tesisleri de incelemek istiyorsanız https://sites.google.com/view/avsaotelleri/konaklama adresinden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Yorumları

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar için yorumların neredeyse hepsi oldukça iyi olmaktadır. Tesis yetkilileri, tatilcilere en iyi hizmeti vermek için ellerinden geleni yaptığı için kötü yorum yok denecek kadar az olmaktadır.

Avşa Adası’nda denize sıfır pansiyonlar için yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın alt kısmında yer alan yorum yapma kısmından isim soyisim, email ve yorumunuzu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterlidir.

Denize sıfır pansiyonlar için yapmış olduğunuz yorumlar site yetkililerimiz tarafından 24 saat içerisinde onaylanacaktır ve yayınlanacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer pansiyonlar;

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonların gecelik kişi başı konaklama ücreti 80 TL ile 120 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyat yaz dönemi için geçerli olmaktadır. Kış sezonunda fiyatlar çok daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası Denize Sıfır Pansiyonlarına Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki denize sıfır pansiyonlara en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu