Ayışığı Apart

Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart
Ayışığı ApartAyışığı Apart

İçindekiler

Ayışığı Apart Hakkında

Ayışığı Apart, olarak hizmet veren bir tesistir. Ayışığı Apart giriş ve çıkış saatleri 13:30 - 10:30 olarak belirtilmiştir. şehir merkezi konseptine sahip olan Ayışığı Apart, tesise evcil hayvan kabul etmektedir.

Ayışığı Apart, yaz dönemlerinde aktif olarak hizmet veren bir apart tesistir. Aynı zamanda Ayışığı Apart ücretsiz otopark ve ücretsiz internet hizmetine de sahiptir.

Ayışığı Apart, plaj özellikleri bakımından incelendiğinde; denize sıfır, halka açık plaj, plaja yürüme mesafesi, gibi özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Sizler de Ayışığı Apart tesisinden yaz dönemlerinde bu sayfamızda yer alan telefondan rezervasyon yaptırarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ayışığı Apart tesisi gibi Avşa Adası'nda ki diğer kaliteli ve uygun fiyatlı apartları görüntülemek istiyorsanız, Avşa Adası apartları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayışığı Apart, apart özelliğinde hizmet veren bir tesis olarak ulaşım olarak aşağıdaki seçeneklere sahiptir;

  • İskele Meydanına Yürüme Mesafesi

bu seçenekleri kullanarak yaz dönemlerinde Ayışığı Apart hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Temizlik konusunda da çeşitli hizmetleri bulunan Ayışığı Apart, ziyaretçilerine aşağıdaki temizlik hizmetini sunmaktadır;

  • İsteğe Bağlı Yıkama
  • Ütü (İsteğe Bağlı)

bu hizmetlerde yararlanmak oldukça kolaydır. şehir Merkezi konseptli Ayışığı Apart ile dilediğiniz hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için yaz dönemlerinde tesisi arayarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ayışığı Apart Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Ayışığı Apart, şehir merkezi konseptine sahip bir apart tesistir. Giriş ve çıkış saati olarak 13:30 - 10:30 belirtilmiştir. Bu saatler aralığında giriş çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayışığı Apart ile ilgili bazı özellikler ise aşağıdaki gibidir;

🏖️ Plaj Denize Sıfır, Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
🚢 Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
🧼 Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
🛎 Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
🚪 Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
🅿 Otopark Tesise Ait Otopark
📱 İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
⚕️ Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
❄️ Isıtma Klima

yukarıdaki tabloda şehir merkezi konseptli Ayışığı Apart tesisinin genel özellikleri yer almaktadır. Bunların dışında daha birçok avantajı bulunan Ayışığı Apart rezervasyon işlemleri için bu sayfamızda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Ayışığı Apart yetkilileri sizlerle ilgilenecek ve yaz dönemi için dilediğiniz tarihlerde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Ayışığı Apart Kuralları

Ayışığı Apart için bazı kurallar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bu kuralların dışında Ayışığı Apart hakkında öğrenmek istediklerinizi tesisin telefon numarasından yetkililere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

🏨 Tesis TipiApart
🕑 Giriş Saati13:30
🕛 Çıkış Saati10:30
🌳 Konseptşehir Merkezi
🐕 Evcil HayvanKabul Ediliyor
📅 Sezon AralığıYaz Ayları
🅿 OtoparkÜcretsiz
📱 İnternetÜcretsiz

Bu gibi kurallara sahip olan Ayışığı Apart için yaz dönemlerinde rezervasyon yaptırmak istiyorsanız tesisi arayabilirsiniz.

Ayışığı Apart Denize Yakın Mı?

Evet, Ayışığı Apart denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Tesisten çıktıktan sonra kısa süre içerisinde Avşa plajına ulaşabilirsiniz.

Ayışığı Apart Gecelik Fiyatları Ucuz Mu?

Evet, Ayışığı Apart yaz dönemi içerisinde oldukça uygun fiyata hizmet vermektedir. Detaylı fiyatları görüntülemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Ayışığı Apart İhtiyaç Duyulabilecek Yerlere Yakın Mı?

Evet, Ayışığı Apart Avşa'da ihtiyaç duyabileceğiniz yerlere oldukça yakın konumda bulunmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu