Özcan Ürün Butik Otel

Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel
Özcan Ürün Butik OtelÖzcan Ürün Butik Otel

İçindekiler

Özcan Ürün Butik Otel Hakkında

Özcan Ürün Butik Otel, olarak hizmet veren bir tesistir. Özcan Ürün Butik Otel giriş ve çıkış saatleri 14:00 - 11:00 olarak belirtilmiştir. şehir merkezi konseptine sahip olan Özcan Ürün Butik Otel, tesise evcil hayvan kabul etmektedir.

Özcan Ürün Butik Otel, yaz dönemlerinde aktif olarak hizmet veren bir otel tesistir. Aynı zamanda Özcan Ürün Butik Otel ücretsiz otopark ve ücretsiz internet hizmetine de sahiptir.

Özcan Ürün Butik Otel, plaj özellikleri bakımından incelendiğinde; halka açık plaj, plaja yürüme mesafesi, gibi özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Sizler de Özcan Ürün Butik Otel tesisinden yaz dönemlerinde bu sayfamızda yer alan telefondan rezervasyon yaptırarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel tesisi gibi Avşa Adası'nda ki diğer kaliteli ve uygun fiyatlı otelleri görüntülemek istiyorsanız, Avşa Adası otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel, otel özelliğinde hizmet veren bir tesis olarak ulaşım olarak aşağıdaki seçeneklere sahiptir;

  • İskele Meydanına Yürüme Mesafesi

bu seçenekleri kullanarak yaz dönemlerinde Özcan Ürün Butik Otel hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Temizlik konusunda da çeşitli hizmetleri bulunan Özcan Ürün Butik Otel, ziyaretçilerine aşağıdaki temizlik hizmetini sunmaktadır;

  • İsteğe Bağlı Yıkama
  • Ütü (İsteğe Bağlı)

bu hizmetlerde yararlanmak oldukça kolaydır. şehir Merkezi konseptli Özcan Ürün Butik Otel ile dilediğiniz hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için yaz dönemlerinde tesisi arayarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Özcan Ürün Butik Otel, şehir merkezi konseptine sahip bir otel tesistir. Giriş ve çıkış saati olarak 14:00 - 11:00 belirtilmiştir. Bu saatler aralığında giriş çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özcan Ürün Butik Otel ile ilgili bazı özellikler ise aşağıdaki gibidir;

🏖️ Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
🚢 Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
🧼 Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
🛒 Mağazalar Market
🛎 Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
🚪 Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar, Ses Geçirmeyen Odalar
🏡 Ortak Alanlar Dinlenme Odası
🅿 Otopark Tesise Ait Otopark
📱 İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
⚕️ Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
❄️ Isıtma Klima

yukarıdaki tabloda şehir merkezi konseptli Özcan Ürün Butik Otel tesisinin genel özellikleri yer almaktadır. Bunların dışında daha birçok avantajı bulunan Özcan Ürün Butik Otel rezervasyon işlemleri için bu sayfamızda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Özcan Ürün Butik Otel yetkilileri sizlerle ilgilenecek ve yaz dönemi için dilediğiniz tarihlerde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Özcan Ürün Butik Otel Kuralları

Özcan Ürün Butik Otel için bazı kurallar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bu kuralların dışında Özcan Ürün Butik Otel hakkında öğrenmek istediklerinizi tesisin telefon numarasından yetkililere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

🏨 Tesis TipiOtel
🕑 Giriş Saati14:00
🕛 Çıkış Saati11:00
🌳 Konseptşehir Merkezi
🐕 Evcil HayvanKabul Ediliyor
📅 Sezon AralığıYaz Ayları
🅿 OtoparkÜcretsiz
📱 İnternetÜcretsiz

Bu gibi kurallara sahip olan Özcan Ürün Butik Otel için yaz dönemlerinde rezervasyon yaptırmak istiyorsanız tesisi arayabilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel Denize Yakın Mı?

Evet, Özcan Ürün Butik Otel denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Tesisten çıktıktan sonra kısa süre içerisinde Avşa plajına ulaşabilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel Gecelik Fiyatları Ucuz Mu?

Evet, Özcan Ürün Butik Otel yaz dönemi içerisinde oldukça uygun fiyata hizmet vermektedir. Detaylı fiyatları görüntülemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Özcan Ürün Butik Otel İhtiyaç Duyulabilecek Yerlere Yakın Mı?

Evet, Özcan Ürün Butik Otel Avşa'da ihtiyaç duyabileceğiniz yerlere oldukça yakın konumda bulunmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu