Otel Beyaz Saray

Otel Beyaz SarayOtel Beyaz Saray
Otel Beyaz SarayOtel Beyaz Saray
Otel Beyaz SarayOtel Beyaz Saray
Otel Beyaz SarayOtel Beyaz Saray

İçindekiler

Otel Beyaz Saray Hakkında

Otel Beyaz Saray, olarak hizmet veren bir tesistir. Otel Beyaz Saray giriş ve çıkış saatleri 13:00 - 10:30 olarak belirtilmiştir. doğa konseptine sahip olan Otel Beyaz Saray, tesise evcil hayvan kabul etmektedir.

Otel Beyaz Saray, yaz dönemlerinde aktif olarak hizmet veren bir otel tesistir. Aynı zamanda Otel Beyaz Saray ücretsiz otopark ve ücretsiz internet hizmetine de sahiptir.

Otel Beyaz Saray, plaj özellikleri bakımından incelendiğinde; denize sıfır, tesise Özel plaj, halka açık plaj, Ücretsiz Şezlong & Şemsiye, gibi özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Sizler de Otel Beyaz Saray tesisinden yaz dönemlerinde bu sayfamızda yer alan telefondan rezervasyon yaptırarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray tesisi gibi Avşa Adası'nda ki diğer kaliteli ve uygun fiyatlı otelleri görüntülemek istiyorsanız, Avşa Adası otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Otel Beyaz Saray, otel özelliğinde hizmet veren bir tesis olarak ulaşım olarak aşağıdaki seçeneklere sahiptir;

  • Ücretsiz Transfer Servisi

bu seçenekleri kullanarak yaz dönemlerinde Otel Beyaz Saray hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Temizlik konusunda da çeşitli hizmetleri bulunan Otel Beyaz Saray, ziyaretçilerine aşağıdaki temizlik hizmetini sunmaktadır;

  • İsteğe Bağlı Yıkama
  • Ütü (İsteğe Bağlı)

bu hizmetlerde yararlanmak oldukça kolaydır. Doğa konseptli Otel Beyaz Saray ile dilediğiniz hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için yaz dönemlerinde tesisi arayarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Otel Beyaz Saray, doğa konseptine sahip bir otel tesistir. Giriş ve çıkış saati olarak 13:00 - 10:30 belirtilmiştir. Bu saatler aralığında giriş çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Otel Beyaz Saray ile ilgili bazı özellikler ise aşağıdaki gibidir;

🏖️ Plaj Denize Sıfır, Tesise Özel Plaj, Halka Açık Plaj, Ücretsiz Şezlong & Şemsiye
🚢 Ulaşım Ücretsiz Transfer Servisi
🧼 Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
🛎 Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
🚪 Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
🏡 Ortak Alanlar Bahçe
🍴 Yiyecek İçecek Restoran(Açık Büfe), Açık Restoran
🅿 Otopark Tesise Ait Otopark
📱 İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
⚕️ Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
❄️ Isıtma Klima

yukarıdaki tabloda doğa konseptli Otel Beyaz Saray tesisinin genel özellikleri yer almaktadır. Bunların dışında daha birçok avantajı bulunan Otel Beyaz Saray rezervasyon işlemleri için bu sayfamızda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz. Otel Beyaz Saray yetkilileri sizlerle ilgilenecek ve yaz dönemi için dilediğiniz tarihlerde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Otel Beyaz Saray Kuralları

Otel Beyaz Saray için bazı kurallar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bu kuralların dışında Otel Beyaz Saray hakkında öğrenmek istediklerinizi tesisin telefon numarasından yetkililere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

🏨 Tesis TipiOtel
🕑 Giriş Saati13:00
🕛 Çıkış Saati10:30
🌳 KonseptDoğa
🐕 Evcil HayvanKabul Ediliyor
📅 Sezon AralığıYaz Ayları
🅿 OtoparkÜcretsiz
📱 İnternetÜcretsiz

Bu gibi kurallara sahip olan Otel Beyaz Saray için yaz dönemlerinde rezervasyon yaptırmak istiyorsanız tesisi arayabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray Denize Yakın Mı?

Evet, Otel Beyaz Saray denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Tesisten çıktıktan sonra kısa süre içerisinde Avşa plajına ulaşabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray Gecelik Fiyatları Ucuz Mu?

Evet, Otel Beyaz Saray yaz dönemi içerisinde oldukça uygun fiyata hizmet vermektedir. Detaylı fiyatları görüntülemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Otel Beyaz Saray İhtiyaç Duyulabilecek Yerlere Yakın Mı?

Evet, Otel Beyaz Saray Avşa'da ihtiyaç duyabileceğiniz yerlere oldukça yakın konumda bulunmaktadır.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu