Nehir Otel

Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel
Nehir Otel Nehir Otel

Nehir Deluxe Otel Hakkında

Nehir Deluxe Otel, olarak hizmet veren bir tesistir. Nehir Deluxe Otel giriş ve çıkış saatleri 13:00 - 11:00 olarak belirtilmiştir. şehir merkezi konseptine sahip olan Nehir Deluxe Otel, tesise evcil hayvan kabul etmemektedir.

Nehir Deluxe Otel, yaz dönemlerinde aktif olarak hizmet veren bir otel tesistir. Aynı zamanda Nehir Deluxe Otel ücretsiz otopark ve ücretsiz internet hizmetine de sahiptir.

Nehir Deluxe Otel, plaj özellikleri bakımından incelendiğinde; halka açık plaj, plaja yürüme mesafesi, gibi özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Sizler de Nehir Deluxe Otel tesisinden yaz dönemlerinde 0 (545) 416 77 96 numaralı telefondan rezervasyon yaptırarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Nehir Deluxe Otel tesisi gibi Avşa Adası'nda ki diğer kaliteli ve uygun fiyatlı otelleri görüntülemek istiyorsanız, Avşa Adası otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Nehir Deluxe Otel, otel özelliğinde hizmet veren bir tesis olarak ulaşım olarak aşağıdaki seçeneklere sahiptir;

  • İskele Meydanına Yürüme Mesafesi

bu seçenekleri kullanarak yaz dönemlerinde Nehir Deluxe Otel hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Temizlik konusunda da çeşitli hizmetleri bulunan Nehir Deluxe Otel, ziyaretçilerine aşağıdaki temizlik hizmetini sunmaktadır;

  • İsteğe Bağlı Yıkama
  • Ütü (İsteğe Bağlı)

bu hizmetlerde yararlanmak oldukça kolaydır. şehir Merkezi konseptli Nehir Deluxe Otel ile dilediğiniz hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için yaz dönemlerinde 0 (545) 416 77 96 numarasını arayarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nehir Deluxe Otel Özellikleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi Nehir Deluxe Otel, şehir merkezi konseptine sahip bir otel tesistir. Giriş ve çıkış saati olarak 13:00 - 11:00 belirtilmiştir. Bu saatler aralığında giriş çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nehir Deluxe Otel ile ilgili bazı özellikler ise aşağıdaki gibidir;

🏖️ Plaj Halka Açık Plaj, Plaja Yürüme Mesafesi
🚢 Ulaşım İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
🧼 Temizlik Hizmetleri İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
🛒 Mağazalar Market
🛎 Resepsiyon Hizmetleri 24 Saat Açık Resepsiyon
👶 Bebek Restoranda Bebek Sandalyesi
🚪 Odalar Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
🏡 Ortak Alanlar Teras
🍴 Yiyecek İçecek Restoran(Açık Büfe), Açık Restoran
🅿 Otopark Tesise Ait Otopark
📱 İnternet Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
⚕️ Sağlık Hastaneye Kolay Ulaşım
❄️ Isıtma Klima

yukarıdaki tabloda şehir merkezi konseptli Nehir Deluxe Otel tesisinin genel özellikleri yer almaktadır. Bunların dışında daha birçok avantajı bulunan Nehir Deluxe Otel rezervasyon işlemleri için 0 (545) 416 77 96 numarasını kullanabilirsiniz. Nehir Deluxe Otel yetkilileri sizlerle ilgilenecek ve yaz dönemi için dilediğiniz tarihlerde rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Nehir Deluxe Otel Kuralları

Nehir Deluxe Otel için bazı kurallar aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Bu kuralların dışında Nehir Deluxe Otel hakkında öğrenmek istediklerinizi 0 (545) 416 77 96 numarasından yetkililere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

🏨 Tesis Tipi Otel
🕑 Giriş Saati 13:00
🕛 Çıkış Saati 11:00
🌳 Konsept şehir Merkezi
🐕 Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
📅 Sezon Aralığı Yaz Ayları
🅿 Otopark Ücretsiz
📱 İnternet Ücretsiz

Bu gibi kurallara sahip olan Nehir Deluxe Otel için yaz dönemlerinde rezervasyon yaptırmak istiyorsanız 0 (545) 416 77 96 numaralarını kullanabilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu