Avşa Adası Sahibinden İş İlanları 2023

Yaz aylarında hem tatil yapmak, hem de çalışıp para kazanmak istiyorsanız Avşa Adası iş arayışı içerisinde olan kişiler için en doğru adres olacaktır.

Avşa Adası’nda iş arayan kişiler, bu sayfamızdan yararlanıp, Avşa’da sahibinden verilen iş ilanları listesine ulaşıp kendisine en uygun iş ilanına başvuru yaparak ada da çalışmaya başlayabilirler.

İçindekiler

Avşa Adası’nda ki Güncel İş İlanları

Avşa Adası’nda iş yerleri birçok farklı alanda personel arayışı içerisindedir. Bu iş yerlerinde çalışarak tatil yapıp paranızı kazanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki iş ilanları;

 • Barmen
 • Garson
 • Resepsiyonist
 • Aşçı
 • Temizlikçi
 • Masör
 • Animatör
 • Bulaşıkçı

Avşa Adası’nda en çok aranan iş kategorileri yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu alanlardan hangisi sizin için uygunsa başvuru yaparak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Avşa Adası otelleri en çok iş ilanı veren tesislerden bir tanesi olmaktadır. Tüm otellere ulaşıp oteller ile iletişime geçerek iş ilanı arayacaksanız ilgili sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Avşa Adası’nda birçok iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanlarına başvuru işlemi de oldukça kolaydır. Sitemizden yararlanarak Avşa Adası’nda ki işlere oldukça kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki iş ilanlarına başvuru yapabilmek için yapmanız gereken tek şey, bu sayfamızın altında yer alan yorum ve şikayet alanını telefon numaranızı eksiksiz bir şekilde doldurmanızdır.

Aşağıda yer alan yorum kısmına talep ettiğiniz iş ilanını belirtmeniz ardından iş ilanı veren işletmeler sizlerle görüşüp bir öngörüşme yaptıktan sonra iş başlangıcınızı yapacaktır.

Avşa Adası’nda İş İlanı Nasıl Verilir?

Avşa Adası’nda iş ilanı vermek için bu sayfamızın altında yer alan yorum ve şikayet kısmını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

Avşa Adası’nda bir işletmeyseniz ve iş ilanı oluşturacaksanız, aşağıda ki kısmı doldurmanız yeterli olacaktır.

Aşağıda yer alan yorum ve şikayetler kısmına telefon numaranızı, işletme isminizi belirtmeniz, iş ilanınızın sayfamızda görüntülenmesi için yeterli olacaktır.

Avşa Adası'nda ki işlerin maaşları ne kadar?

Avşa Adası’nda ki iş maaşları, iş kategorisine göre farklılık göstermektedir. Ancak Avşa’da ortalama iş maaşları 4000 TL ile 8000 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası'nda iş nasıl bulunur?

Avşa Adası’nda ki tüm iş ilanları bu sayfamızda yer almaktadır. Bu sayfamız üzerinden Avşa’da ki tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

4 Yorum

 1. merhaba efendim ben istanbulataşehirden muhammedaliaslan 3,5yıllıkotel tecrübemvar açık büfekahvaltıcıyım iletişim numarası 0537
  4588552 büyük abimin numarası bunuma5radan bana ulaşa bilirsiniz

 2. Avşa adasında yatılı iş arıyorum.temizlik.boya.badana.bulacık.tadilat.inşahat.otel. vb gibi.0537.558.27.06.kemaltokgöz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu