Disko, Bar ve Kulüpleriyle 2024‘de Avşa Adası Gece Hayatı

Avşa Adası, gece hayatı oldukça bilinen ve bu konuda adını tüm tatilcilere duyurmuş tatil beldelerinden bir tanesidir. Avşa Adası tatilcilere gece hayatı olarak oldukça fazla imkan sunmaktadır.

Avşa Adası gece hayatında gidilecek en güzel mekanları öğrenmek, doyasıya eğlencenin tadını çıkartabileceğiniz yerleri öğrenmek istiyorsanız doğru sayfamızdasınız.

İçindekiler

Avşa Adası Barları

Avşa Adası barları, Avşa’da adını fazlasıyla duyurmuştur. Adını duyurması ardından da bulunduğu sokak Avşa Adası Barlar Sokağı olarak anılmaya başlanmıştır

Avşa Adası Barlar Sokağı’nda 4 adet bar ve 2 adet türkü evi yer almaktadır. Bu sokakta dilediğiniz ortamı kolayca bulabilir, eğlenceye başlayabilirsiniz.

En popüler bar:Martı Bar
En ucuz bar:Squadron Bar
En eğlenceli bar:Squadron Bar
En pahalı bar:Orta Bar

Avşa Adası’nda ki barlar;

1. Martı Bar

Avşa Adası Martı Bar

Martı Bar, Avşa Adası’nın Barlar Sokağı’nda yer alan uygu fiyatları ile tatilcilere hizmet veren barlardan bir tanesi olmaktadır.

Martı Bar’da eğlenceli müzikler eşiliğinde içkinizi yudumlayıp kendinizi müziğe bırakarak eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

2. Squadron Bar

Avşa Adası Squadron Bar

The Squadron Bar, Avşa Adası’nda barlar sokağına en son eklenen barlardan biri olmaktadır. En son eklense de en renkli ortama sahip olmayı başarmıştır.

Avşa Barlar Sokağı’nda yer alan The Squadron Bar’ı renkli ışıkları ve hareketli parçalarıyla kolayca farkedebilirsiniz.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

3. Orta Bar

Avşa Adası Orta Bar

Orta Bar, Avşa Barlar Sokağı’nda yer alan en eski barlardan bir tanesi olmaktadır. Orta Bar, Avşa’da adını duyurmuş, kalitesini tatilcilerin birçoğuna göstermeyi başarmıştır.

Orta Bar’da Avşa sahilinde Barlar Sokağı’nda yer almaktadır. Bar, diğer barların arasında kalsa da güleryüzlü personelleri ile kendini önplana çıkartmayı başarmıştır.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

4. Cadde Bar

Avşa Adası Cadde Bar

Cadde Bar, Avşa Adası’nda en çok tercih edilen barlardan bir tanesidir. Renkli görünümü ve yeni dönem müzikleri ile tatilcileri doyasıya eğlendiren barlardan bir tanesidir.

Cadde Bar, Avşa Adası Barlar Sokağı’nın ilk barlarından biridir. Sokağa girer girmez barı yüksek müziği ve göz alıcı ışıkları ile kolayca görebilirsiniz.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

Avşa Adası Gece Kulüpleri (En İyi Diskolar)

Avşa Adası’nda gece hayatı, gece kulüpleri ile ön planda olmaktadır. Avşa’da ki gece kulüpleri de adını Türkiye’nin birçok yerinde duyurmayı başarmış mekanlardır.

Avşa Adası’nda 3 adet büyük üstü açık disko bulunmaktadır. 3 diskonun fiyatları da oldukça uygun olup ünlü isimleri ağırlayarak tatilcilere hayallerinde ki tatili yaşatmayı amaçlamışlardır.

Avşa Adası’nda ki diskolar;

1. Tanz Disko

Avşa Adası Tanz Disko

Tanz Disko, Avşa Adası gece hayatı denilince akıllara gelen ilk mekanlardan bir tanesi olmaktadır. Eğlencenin doruklarını yaşamak istiyorsanız, Tanz Disko sizleri bekliyor.

Tanz Disko, Avşa Adası gece kulüpleri mevkiinde bulunmaktadır. Diğer gece kulüpleri ile yan yana bulunmaktadır.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 04:00

Rezervasyon: 0 (532) 440 82 63

2. Arena Disko

Avşa Adası Arena Disko

Arena Disko, Avşa Adası’nda en son açılışı yapılmış olan gece kulüplerinden bir tanesidir. Modern yapısı ve ünlü isimleri misafir etmesi ile tatilcilerin ilgisini çeken kulüplerden bir tanesidir.

Arena Disko, Avşa Tanz Disko’nun hemen önünde yer almaktadır. Damsız giriş kabul etmemektedir.

Adres: Avşa mah aydın ırmak cad no 15, 10940 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00-04:00

Rezervasyon: 0 (531) 463 67 95

3. Liatris Disco

Avşa Adası Liatris Disko

Liatris Disko, Tanz Disko’dan sonra kurulmuş Avşa Adası’nın en eski diskolarından bir tanesi olup, uzun yıllardır verdiği hizmetle tatilcilere adını ve kalitesini duyurmayı başarmıştır.

Liatris Disko, yaz aylarında özellikle özel günlerde birçok bilindik ismi ağırlaması ile tatilcileri kendine çekmeyi başarmıştır.

Adres: Avşa, Eylül Sk., 10940 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00-04:00

Rezervasyon: 0 (531) 218 26 16

Avşa Adası Türkü Evleri

Avşa Adası’nda tatilde türkü dinlemek isteyen kişiler türkü evlerinde aradığı eğlenceyi fazlasıyla buluyor. Avşa Adası’nda türkü evlerinde içkinizi içip, halaylara katılarak eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Avşa’da 2 adet türkü bar yer almaktadır. Bu türkü barların en çok tercih edileni olan Yaren Türkü Bar, Avşa Adası Barlar Sokağı’nın hemen girişinde yer alırken, Havar Türkü Bar’ı Barlar Sokağı’nın hemen sonunda bulunmaktadır.

Avşa Adası’nda ki türkü evleri;

1. Havar Türkü Evi

Avşa Adası Havar Türküevi

Havar Türkü Evi, Avşa Adası’nda türküseverlerin tercih ettiği mekanlardan bir tanesidir. Canlı türküler eşliğinde içkinizi içerek eğlenebilirsiniz.

Havar Türkü Evi, Avşa Adası Barlar Sokağı’nın en son sırasında yer alan barlarından bir tanesidir. Sokağın sonuna giderek türkü evine ulaşabilirsiniz.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

2. Yaren Türkü Evi

Avşa Adası Yaren Türküevi

Yaren Türkü Evi, Avşa Adası’nda türkü severlerin tercih etmiş olduğu ilk adres olmaktadır. Türkü dinleyip içki içerek dilediğiniz zaman kalkıp halaya katılmak istiyorsanız, Yaren türkü evi sizleri bekliyor.

Yaren Türkü evi, Avşa Barlar Sokağı girişinde, Cadde Bar’ın hemen yanında yer almaktadır.

Adres: Avşa, Atatürk caddesi, 10360 Marmara/Balıkesir

Çalışma Saatleri: 22:00 – 02:00

Avşa Adası'nda gece kulübü var mı?

Evet, Avşa Adası’nda 3 adet disko bulunmaktadır. Bu diskolarda hayallerinizde ki eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

Avşa Adası'nda gece hayatı pahalı mı?

Hayır, Avşa Adası’nda gece hayatı diğer tatil beldelerine oranla oldukça uygun fiyatlarda olmaktadır. Çok uygun fiyata gece dans ve müzik eşliğinde bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası'nda eğlence yerleri nereleri?

Avşa Adası’nda eğlence yerleri denilince akıllara ilk olarak diskolar, barlar ve türkü evleri gelmektedir. Tüm eğlence mekanlarını detaylı incelemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu