Avşa Adası Nöbetçi Eczane Adresleri ve Telefon Numaraları

Avşa Adası’nda 2 adet eczane yer almaktadır. Bu eczanelerin ilki Yaşa Eczanesi diğeri ise Arslan Eczanesi’dir. İki eczane de Avşa Adası merkezinde yer almaktadır.

Avşa Adası eczaneleri, nöbetçi eczaneler ve eczanelerin telefon numaralarına ulaşmak istiyorsanız bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İçindekiler

Yaşa Eczanesi

Avşa Adası Yaşa Eczanesi, Avşa Adası iskele meydanında yer almaktadır ve birçok ilacı bulundurmaktadır. Yaşa Eczanesi’nin kapısında zil bulunduğu için eczane, nöbetçi eczane olarak da hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman kapının yanında ki zile basarak Yaşa Eczanesinden ihtiyaç duyduğunuz ilacı temin edebilirsiniz.

  • Adres: Meltem Solak No:3 Avşa Mahallesi, 10360 Marmara Adalar/Balıkesir
  • Telefon Numarası: 0 (266) 896 11 02

Arslan Eczanesi

Avşa Adası Arslan Eczanesi, Avşa Adası sağlık ocağının tam karşısında yer almaktadır. Avşa sağlık ocağında tedavi olduktan sonra tam karşınızda yer alacak olan Arslan eczanesinden tedaviniz için gerekli olan ilaçları alabilirsiniz. Arslan Eczanesi’nin de tıpkı Yaşa Eczanesi gibi kapısının yanında zil bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bu zile basarak, eczaneden ihtiyacınız olan ilacı alabilirsiniz.

  • Adres: Avşa Mahallesi Okullar Caddesi No:15, 10940 Marmara/Balıkesir
  • Telefon Numarası: 0 (266) 896 42 42

Avşa Adası'nda nöbetçi eczane var mı?

Evet, Avşa Adası’nda 2 adet nöbetçi eczane bulunmaktadır. Bu nöbetçi eczaneleri hakkında bilgi almak ve telefon numaralarını öğrenmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası'nda eczane var mı?

Evet, Avşa Adası’nda 7/24 hizmet veren 2 adet eczane bulunmaktadır. Bu eczanelerden dilediğiniz zaman ihtiyacınız olan ilacı temin edebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu