Avşa Adası Bankamatikler – Tüm Banka Şubeleri

Avşa Adası’nda Ziraat Bankası, PTT, Yapı Kredi, Akbank, Garanti, İş Bankası atmleri yer almaktadır. Bu bankamatiklerin Avşa Adası’nda bir banka şubesi yer almamaktadır.

Avşa Adası’nda ki banka şubeleri hakkında detaylı bilgi alarak ada da para çekme, para yatırma gibi işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İçindekiler

Avşa Adası Bankamatikleri ve ATM’leri

  • Ziraat Bankası
  • PTT
  • İş Bankası
  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Yapı Kredi

Avşa Adası’nda bulunan bankamatikler yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu bankalar dışında ki bankalar ile çalışıyorsanız, yukarıda yer alan listemizde ki atmler üzerinden ek bir ücret ile işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda banka şubesi olarak sadece PTT bulunmaktadır. Ziraat Bankası ise yaz aylarında mobil şube olarak belirli dönemlerde adaya gelmektedir.

Avşa Adası Banka Şubeleri Nerede? Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’nda hizmet veren bankalardan sadece PTT bankasının şubesi yer almaktadır. PTT bankasının şubesi Avşa lunaparkının hemen yanında yer almaktadır.

Avşa Adası’nda hizmet veren diğer bankaların atmleri ise Avşa Adası iskele meydanında yer almaktadır. Tüm Avşa Adası bankamatiklerine iskele meydanından ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda banka var mı?

Evet, Avşa Adası’nda Ziraat Bankası, PTT, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi bankasının atmleri yer almaktadır.

Avşa Adası'nda Ziraat Bankası'nın atmsi var mı?

Evet, Avşa Adası’nda Ziraat Bankası’nın Atm

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu